Katra diena, kā jauns sākums

Vienā mēnesī ir aptuveni 30 dienas, bet vienā gadā ir vidēji 365 dienas. Tas nozīmē, ka 10 gados ir 3650 dienas, bet cilvēka mūžā, kurā cilvēks nodzīvo līdz 90 gadu vecumam ir aptuveni 32850, kad ir nedaudz vairāk kā 32 tūkstoši dienu. Un katra no šīm dienām ir īpaša, jo laiks visu laiku kustās tikai un vienīgi uz priekšu un tāpēc nekad neviena no šīm dienām nebūs vienāda vai neatkārtosies un tās visas būs unikālas. Ja tev, piemēram tagad ir 30 gadi tad tu esi nodzīvojis jau gandrīz 11 tūkstošus dienu un tev, pieņemot, ka vidējais mūža ilgums būtu 90 gadi, būs vēl nedaudz vairāk par 20 tūkstošiem dienu ko dzīvot. Daudziem no jums varētu likties depresīvi šādi skaitīt savas atlikušās dzīves dienas un to, cik daudz laiks jau ir pagājis, bet man tas liekas tieši pretēji, jo šādā veidā mēs beidzot varam sākt novērtēt to, kas mums vēl ir dots un pat tad, ja tev dzīvē iet grūti tu vari atcerēties, ka tev ir dzīve un, kā Stīvens Hawkings teica, ka kamēr ir dzīvība ir iespējas. Tieši tāpēc arī pat tad, ja līdz šim tev dzīvē ir gājis slikti vai arī tu neesi dzīvojis tā, kā tu to gribētu vienmēr vēl ir laiks savu dzīvi izmainīt un padarīt visu labāku un tieši tādu, kā tu to gribi.

Pat tad, ja tev jau ir 50 gadi, un to tikai tagad saproti, ka tu visu savu dzīvi esi dzīvojis kāda cita dzīvi un strādājis darbu, kas tev nepatīk un neesi darījis tās lietas, kas tev interesē, tad tev vēl ir ļoti daudz dienu lai savu dzīves situāciju izmainīt un pārveidotu to tieši tā, kā tu to vēlies. Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka mums katram visticamāk ir dota tikai viena dzīve un tāpēc arī šī vienīgā dzīve mums ir jāmēģina pēc iespējas vairāk izbaudīt un radīt sevī prieku, lai pēc tam, kad tava dzīve ietu uz beigām tu varētu atskatīties uz to, ko tu esi paveicis un saprast, ka tas viss bija tā vērts un ka tu nenožēlo nevienu šīs dzīves brīdi.

Katru dienu mēs pieceļamies pēc nakts miega un mums ir jauns sākums mēs varam izvēlēties ko mēs šajā dienā gribam darīt un tas var būt tas pats, ko mēs esam darījuši līdz šim vai arī pilnīgi kaut kas jauns un nebijis. Katru dienu vajadzētu iesākt ar atskatu uz to, ko tu jau līdz šim dzīvē esi sasniedzis un ko tu vēl gribi sasniegt un tad arī sākt darboties pie šiem saviem mērķiem. Tev no rīta vajadzētu padomāt vai to, ko tu grasies šodien darīt tu tiešām vēlies vai tomēr tu to dari, jo nezini, ko īsti gribi vai arī, jo tā tev lika vai ieteica kāds cits. Un kamēr tu nebūsi pats sapratis un izdomājis ko tu gribi un ko negribi tad arī visticamāk, ka tev nebūs iespējams izbaudīt ik rīta apjausmu, ka ir sākusies jauna diena un tev ir dota vēl viena iespēja visu sākt no jauna vai arī turpināt jau iesāktos darbus, ja tu jūtu, ka tas ir tas, ko tu gribi darīt.